Yeni Bayan – Erkek Bere ve Kasket Şapka Modelleri

şapka bere modelBundan 1 gün önce kış sezonunda kullanmış olduğumuz atkı modelleri hakkında sayfayı düzenlemiş hizmetinize sunmuştum. Baktım hazırladığım sayfa kısa zamanda insanlar tarafınca büyük ilgiye maruz kaldı, birde kulaklarımızın üşümemesi için kullanmış olduğumuz şapkaları ve bereleri ele alayım istedim. Böylece kışın giyim üzerine kullanacağınız aksesuarların seçimlerini sitemiz üzerinden kısa yoldan yapabileceksiniz. :) Kışın hava soğuklarının etkisi altına girmek ve üşümek istemiyorum. Diyorsanız, aşağıda bulunan birbirinden güzel tasarımla üretilmiş şapkaları, bereleri göz önünde bulundurup gittiğiniz mağazarlardan temin edebilirsiniz. Olmadı elişi marifetiniz varsa oturup kısa sürede örgü yeteneğiniz sonucuda böyle şapkaları örebilirsiniz.

Bayan Bereleri ve Şapkaları

bayanlara özel bere modelleri

Erkeklere Özel Şapkalar ve Bereler

erkek şapka model bere

Resimlerde görmüş olduğunuz modellerin yıla damgasını vuracak cinste olanlar. Yani sokakta yada herhangi bir yürüyüş meydanında dolaştığınızda bu şapka, bere modellerine sahip bay, bayan insanlarla karşılaşmanız mümkündür. Ben elimden geldiğince kolay örülebilecek olanları ve piyasada gittiğiniz mağazalarda bulabileceğiniz örnek modelleri ekledim. Eğer bu sayfa hakkında düşünce ve görüşlerinizi yazılı dile getirmek isterseniz yorumlama bölümünden faydalanabilirsiniz. Birde Facebook duvarınızda bu sayfamızın linkini aşağıda bulunan buton sayesinde paylaşabilirsiniz. Böylece diğer arkadaşlarınızın bu sayfadan faydalanmasına yardım etmiş olursunuz. Alacağınız belerinizi ve şapkalarınızı iyi günlerde kullanmanız dileklerimi sunuyor yazımı burada sonlandırıyorum. :)

Bir önceki yazımız olan Yeni Banyo Lif Örnekleri başlıklı makalemizde Banyo Lifi Örnekleri, Banyo Lifi Yapımı ve Banyo Lifleri Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>