Yeni Patik Modelleri – Örgü Örnekleri ve Yapılışı

patiklerKış sezonu içerisine girmiş olduğumuzdan dolayı sizlere bazı faydalı bilgiler sunmak için elimden gelenin iyisini sergilmeye çalışıyorum. Özellikle bu bilgileri evde oturan bayanlarımıza özel hazırlıyorum. Bayanlar, sizler günlük işlerinizin yanı sıra oturduğunuzda zamanınızı dikiş, nakış  ve örgü gibi işlere ayırırsınız. Bu zaman içerisinde sizlere yardımcı olmak amaçlı örgü üzerine giyim eşyalarını tanıtıp, modellerini her geçen süre size göstermek için yoğun uğraş gösteriyorum. Ellerinizdeki o örgülerin daha güzel modellere bürünmesine bir nebzede olsa katkıda bulunmuş olduğumu düşünmekteyim. Birazdan bende aşağı bölümde kışın ev hanımlarının vazgeçemediği patiklerin modellerini göstereceğim. Gerçekten bu muhteşem model ve örneklerin her birinin günlerce emek verilerek yapıldığını da söylemeden geçmek istemiyorum. Çünkü her bayanın emek harcayarak yaptığı iş doğru ve güzel oluyor. En basit örneğini ekleyeceğim resimlerde göreceksiniz. İşte birbirinden güzel ve harika kışlık patik modelleri ve resim görüntüleri sizlerle.

İşte Yapılması ve Elişi Olarak Örülmesi Kolay Patik Modelleri

patikler modelleri patik

Resimlerde gördüğünüz üzere patik modellerinde bir çok desenler ve değişik örgü tipleri bulunuyor. Örneklerin arasında babet ve çorap tarzı patiklerde bulunuyor. Hangisini hoş gördüyseniz hemen ipliğinizi koltuğunuz altına alın ve marifetlerinizi konuşturarak örmeye başlayın. :)

Birde Küçük Bebeklere Özel Patik Görüntüleri

bebeklere özel patik

İstedimki birde küçük minik bebeklere özel patiklerin modellerinden bir kaçını sizlere paylaşayım. Böylece evinizde olan çocuğunuza yada tanıdıklarınızın çocuklarına bu tarz patikler üretebilirsiniz.

Patikleri örerken 5 şiş kullanmanız gerek yok! Çünkü dantelde kullanılan tığla bu örnekleride yapmanız kolay. Emeğinizi harcayarak yapacağınız bu modellerde sevdiklerinize çok hoş bir hediye olabilir. Faydalanmış olduğunuz bu sayfa hakkında düşüncelerinizi yazılı aktarmak isterseniz yorum alanını kullanın.  Bir sonraki kışlık giyimler üzerine yazacağım konuda görüşmek üzere diyor ve yazımı burada sonlandırıyorum. :)

Bir önceki yazımız olan Yeni Bayan - Erkek Bere ve Kasket Şapka Modelleri başlıklı makalemizde Bayan Bere Modeli, Bayan Şapkaları ve En Şık Şapka Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Yeni Patik Modelleri – Örgü Örnekleri ve Yapılışı” üzerine bir düşünce

  1. Fatma Tekir

    Yukarıda lacivert gibi renkli olan babet patiğinin yapılışını verir misiniz? Kendimde ondan öreceğim çok tatlı ve zarif duruyor gerçekten beğenmemek elde değil. Şunların ayakta duruşuna bakar mısınız lütfen adeta yıkılıyorlar. Bana yapılışını nasıl örüleceği hakkında yardımınızı sunarsanız sevinirim.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>