Zenne Eşcinsel Sinema Filmi Full İzle

Zenne DancerSon zamanlarda internet aleminde “Zenne Dancer” kelimesi altında aramalar yapılmakta. Bende geçenlerde insanların arayışını yaptığı “Zenne” kelimesini Google üzerinde arattım. Karşıma vizyona yeni girecek bir film çıktı. Filmin içeriği, normal hayatta yaşanılan gerçeklerin karesinden oluşmakta. Filmin içeriğinde, bir erkeğin gay oluşu ve ailesi tarafından dışlanması yer almakta. Filmde 2008 yılında gay olan Ahmet YILDIZ, adlı bir gencin babası tarafından öldürülüşü vizyona taşınıyor. İzlerken gerçekten çok etkileneceğiniz sahnelerin yer aldığını söyleyebilirim. Zaten birazdan ekleyeceğim fragmanları izlediğinizde bu konuda bana hak vereceksiniz diyebilirim, buyurun.

İşte O Zenne Filminin Fragman Görüntüleri Sizlerle

Get the Flash Player to see this content.

Zenne Dancer 2. Fragman Görüntüsü

Get the Flash Player to see this content.

Filmin Konusu: Birbirleriyle dostluk çerçevesi içerisinde yaşamaya başlayan 3 arkadaşın töre, aile dışlaması ve devlet tarafından yargılanmaları kaleme alınmış. Film 13 Ocak 2012′de vizyona girdi. Eğer kendinize ayıracak 2 saatlik zamanınız varsa sinemaya giderek bu filmi izlemenizi öneririm. Birde arkadaşlar ilerleyen günlerde bu filmi bu sayfa üzerinden full izleme hakkına sahip olacaksınız. Daha bugün vizyona girdiği için henüz internet üzerinde tek parça görüntüleri bulunmamaktadır. Fragmanı izledikten sonra düşünce ve görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Lütfen yorumlarınız arasında gay görüntüleri görüp argo ağırlıklı kelimeler yazmayın.

Filmin Yönetmeni: Caner Alper, Mehmet Binay Başrol Oyuncuları: Jale Arikan, Tilbe Saran, Aykut Kayacik

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy Fotoğrafları başlıklı makalemizde Adını Feriha Koydum, Ç.Ulusoy ve Çağatay Ulusoy Biyografisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Zenne Eşcinsel Sinema Filmi Full İzle” üzerine bir düşünce

  1. x man

    Ben filmi izledim ve çok başarılı buldum açıkçası çokta etkilendim. Bu filmi izledikten sonra Ahmet Yıldız olayını duydum ve bu olayın katili yakalanmamasına karşın olayın gündemde olmadığını fark ettim. İnşallah katili yakalanır ve akmet yılmazda nur içinde yatar. İnsanların sırf tercihlerinden dolayı yargılanmasını da çok acı buluyorum sonuçta kimseye zararı olmayan bir insandan size ne. Gerçek delikanlılık bu mu gerçek erkeklik bu mu? Sapıklar katiller erkek kendini yetiştirmiş tercihleri farklı eğitimli insanlarsa değil öyle mi? İnsanları anlayamıyorum.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>